chaffern آلمان اروپا ماشین تویوتا

chaffern: آلمان اروپا ماشین تویوتا فرانسوی خودروسازان بازار خودرو

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور تمدید شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری تا روز سه‌شنبه، 14 آذرماه جاری خبر داد و گفت: تا ساعت 13 امروز، 37 هزار و

مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور تمدید شد

مهلت عضویت تکمیل ظرفیت کنکور تمدید شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت عضویت در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری تا روز سه شنبه، 14 آذرماه جاری خبر داد و گفت: تا ساعت 13 امروز، 37 هزار و 936 داوطلب در این دوره ها عضویت کرده اند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: اطلاعیه شرکت سنجش آموزش کشور جهت پذیرش دانشجو در ظرفیت رشته های تازه و همچنین بعضی از رشته های دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازی، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و همچنین پردیس های خودگردان در آزمون سراسری ۹۶ به همراه جداول رشته های تحصیلی دوره های مذکور از روز سه شنبه، ۳۰ آبان ماه بر روی سایت این شرکت به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد و عضویت در این دوره ها از روز شنبه، چهارم آذر شروع شد.

مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور تمدید شد

وی در ادامه تصریح کرد: داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری که علاقه مند به تحصیل در رشته های دوره های مربوط باشند، می توانند جهت اطلاع از عناوین رشته ها، دانشگاه ها و کد رشته محل ها به اطلاعیه شرکت سنجش مراجعه کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: بر اساس ضوابط، داوطلبانی که بر حسب مورد در گروه یا گروه های آزمایشی آزمون سراسری شرکت کرده اند، می توانند حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کدرشته محل های گروه یا گروه آزمایشی مذکور گزینش و کدرشته محل های انتخابی را به ترتیب علاقه در فرم گزینش رشته اینترنتی ثبت کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری تا روز سه‌شنبه، 14 آذرماه جاری خبر داد و گفت: تا ساعت 13 امروز، 37 هزار و

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری را ۱۷ هزار و ۷۰۷ داوطلب بیان کرد و گفت: داوطلبان تا ساعت 24 روز سه شنبه، 14 آذر ماه وقت دارند با مراجعه به سایت شرکت سنجش نسبت به عضویت در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری اقدام کنند.

وی همچنین از امکان گزینش رشته داوطلبان در رشته های بدون آزمون خبر داد و گفت: داوطلبان علاقه مند به این کد رشته محل ها اعم از اینکه در آزمون سراسری عضویت کرده یا نکرده اند، می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای گزینش رشته که روز سه شنبه، ۳۰ آبان ماه بر روی سایت شرکت سنجش انتشار یافته تا روز سه شنبه، 14 آذرماه جاری در گزینش این کدرشته محل ها اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش و آموزش کشور در آخر خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در گزینش کد رشته محل های بدون آزمون تعداد ۷ هزار و ۹۹۸ داوطلب است.

مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور تمدید شد

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلبان | آزمون سراسری | پذیرش دانشجو | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs