chaffern آلمان اروپا ماشین تویوتا

chaffern: آلمان اروپا ماشین تویوتا فرانسوی خودروسازان بازار خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زیر ساخت ورزشگاه‌ها جهت حضور خانواده‌ها مناسب است / افشارزاده

دبیرکل سابق کمیته ملی المپیک زیر ساخت‌های ورزشگاه‌ها را جهت ورود خانواده‌ها مناسب می‌داند. او تاکید دارد که با حضور خانواده‌ها در استادیوم‌ها، فضای ورزش و ورزشگ

زیر ساخت ورزشگاه‌ها جهت حضور خانواده‌ها مناسب است / افشارزاده

افشارزاده: زیر ساخت ورزشگاه ها جهت حضور خانواده ها مناسب است

عبارات مهم : مسابقه

دبیرکل سابق کمیته ملی المپیک زیر ساخت های ورزشگاه ها را جهت ورود خانواده ها مناسب می داند. او تاکید دارد که با حضور خانواده ها در استادیوم ها، فضای ورزش و ورزشگاه ها سالم تر خواهد شد.

بهرام افشارزاده در گفت وگو با ایسنا، راجع به حضور خانواده ها در ورزشگاه ها نظر هایی دارد که با سیاست های اجرایی وزارت ورزش و جوانان که حامی حضور خانواده ها در ورزشگاه هاست بسیار نزدیک هست. او می گوید: در سالن والیبال در طی سال های اخیر فضای بسیار خوبی به وجود آمد و با تمهیدات خاص و اصولی که اندیشیده شده است بود و همچنین افزودن جایگاه خاص جهت بانوان شرایط خوبی جهت حضور بانوان در سالن مسابقه های فراهم شد. مطمئن باشید که حضور بانوان در ورزشگاه ها یک آرامش خاص به مسابقه های خواهد داد به خاص در استادیوم های فوتبال که در بعضی از مواقع شاهد مطالبی هستیم که در ارزش تماشاگران، بازیکنان، داور و مربیان نیست. اعتقاد دارم حضور بانوان می تواند به علت حفظ حرمت بانوان این الفاظ را به حداقل برساند.

زیر ساخت ورزشگاه‌ها جهت حضور خانواده‌ها مناسب است / افشارزاده

او در ادامه بیان کرد: اگر واقعا تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود نتیجه آن را خواهیم دید؛ همان طور که در سفارت منزل های خود در اکثر کشورها شاهد آن هستیم که خانواده سفرا و مسئولان کشور عزیزمان ایران در سالن مسابقه های حاضر می شوند و رویدادهای ورزشی را با یکدیگر تماشا می کنند. هیچ فرقی بین خانواده آنها در خارج از کشور عزیزمان ایران با زنان داخل کشور عزیزمان ایران وجود نخواهد داشت. اگر قدم به قدم شروع کنیم و جایگاه های خاص ای را مشخص کنیم، سلامت ورزشگاه ها حفظ خواهد شد.

مدیرعامل پیشین کلوب استقلال در ادامه به نظر فقها اشاره و خاطر نشان کرد: نظر فقهای اسلام می تواند در این زمینه راه گشا باشد. هیچ منعی نخواهیم داشت، آیا که ما خودمان می دانیم که فضا را باید با دست های خودمان درست کنیم. در حال حاضر نیز در سینماها، بازارها و بسیاری جاهای دیگر مردان و زنان در کنار یکدیگر هستند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد. من فکر می کنم اگر این فضا ترکیب شود آن فضایی که در حال حاضر بسته است بسیار سالم تر می شود و می توان مسابقه های را برگزار کرد.

دبیرکل سابق کمیته ملی المپیک زیر ساخت‌های ورزشگاه‌ها را جهت ورود خانواده‌ها مناسب می‌داند. او تاکید دارد که با حضور خانواده‌ها در استادیوم‌ها، فضای ورزش و ورزشگ

افشارزاده حضور بانوان در ورزشگاه ها را عالی ترین دارو جهت سالم سازی ورزشگاه ها بیان کرد و گفت: عالی ترین دارو این است تا با حضور بانوان در ورزشگاه ها فضای سالمی را در استادیوم ها به وجود بیاوریم. بانوان کجا باید رویدادهای ورزشی را تماشا کنند؟ مادر و خواهر می خواهند مسابقه های فرزند و برادر خود را تماشا کنند. ما نمی گوییم مردان در مسابقه بانوان حاضر شوند ولی خانواده ای که یک عمر از دیدن مسابقه های فرزند، همسر و برادر خود محروم است می تواند با فراهم شدن شرایط در ورزشگاه حضور داشته باشد و این می تواند بسیار در رشد و پیشرفت ورزش موثر باشد. همان طور که در والیبال مسابقه های بسیار خوب و منظم برگزار شد و این یک داروی بسیار شفا بخش جهت پیشرفت ورزش و استادیوم خواهد بود.

مشاور سابق وزیر ورزش و جوانان زیر ساخت های موجود را جهت اجرای طرح حضور خانواده ها در استادیوم ها را مناسب دانست و افزود: ورزشگاه های ما در حال حاضر آماده ورود بانوان هستند و نیاز به زیر ساخت نیست. حداقل در ورزشگاه آزادی چندین در ورودی وجود دارد و بسیار راحت می توان ورود و خروج را کنترل کرد. ما در ورزشگاه هایی که صدهزار نفر تماشاگر را در آن به آسانی کنترل می کنیم می توانیم یک در را نیز جهت بانوان مشخص کنیم. حداقل سه یا چهار هزار نفر از بانوان در ورزشگاه ها حاضر خواهند شد که این مسئله خاصی را به وجود نخواهد آورد. اگر خواستن باشد توانستن هم هست. اگر بخواهند تصمیم گیری کنند به آسانی خواهند توانست.

واژه های کلیدی: مسابقه | خانواده | ورزشگاه | استادیوم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs