chaffern آلمان اروپا ماشین تویوتا

chaffern: آلمان اروپا ماشین تویوتا فرانسوی خودروسازان بازار خودرو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاره‌هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

در ادامه این مطلب شما را با زوج های هالیوودی آشنا خواهیم کرد که علیرغم خیانت یکی از طرفین، دیگری ترجیح داد زندگی خود را با همسرش ادامه دهد و در کنار او بماند.

ستاره‌هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

عبارات مهم : زندگی

در ادامه این مطلب شما را با زوج های هالیوودی آشنا خواهیم کرد که علیرغم خیانت یکی از طرفین، دیگری ترجیح داد زندگی خود را با همسرش ادامه دهد و در کنار او بماند.

خیانت در میان ستارگان هالیوودی اتفاق غیرمعمولی نیست و معمولاً شرکای زندگی بعد از مسجل شدن خیانت طرف برابر و یا حتی بروز شایعاتی قابل اعتنا در این مورد از همدیگر جدا می شوند. ولی همواره این اتفاق رخ نمی دهد لیکن بعضی اوقات علیرغم خیانت یکی از طرفین، طرف برابر به جای دور کردن شریک زندگی اش از خود و جدایی تصمیم می گیرد که بماند و اوضاع را سروسامان دهد حتی اگر همسرش بارها به خیانت متهم شده است باشد.

ستاره‌هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

در ادامه این مطلب شما را با زوج های هالیوودی آشنا خواهیم کرد که علیرغم خیانت یکی از طرفین، دیگری ترجیح داد زندگی خود را با همسرش ادامه دهد و در کنار او بماند.

۱- هیلاری و بیل کلینتون

در ادامه این مطلب شما را با زوج های هالیوودی آشنا خواهیم کرد که علیرغم خیانت یکی از طرفین، دیگری ترجیح داد زندگی خود را با همسرش ادامه دهد و در کنار او بماند.

تمامی دنیا شوکه شد هنگامی که که خبر رسید رییس جمهور ایالات متحده با یکی از دستیاران بسیار جوان خود در کاخ سفید رابطه نامشروع داشته هست. بیل کلینتون که در آن وقت ۴۹ سال سن داشت در یک نطق تلویزیونی اعلام کرد که با مونیکا لوینسکی که آن وقت ۲۲ سال داشت رابطه جنسی نداشته هست. بعدها مشخص شد که این ادعای کلینتون واقعیت نداشته است و بعدها اتهاماتی مانند شهادت دروغ و کارشکنی به او داده شد.

اما مونیکا لوینسکی تنها زنی نبود که ادعا می کرد با رییس جمهور وقت ایالات متحده رابطه نامشروع داشته هست. قبل از اینکه رسوایی کلینتون-لوینسکی رسانه ای شود، بیل کلینتون درگیر شکایت پائولا جونز، کارمند سابق فرمانداری آرکانزاس بود که ادعا می کرد کلینتون در وقت فعالیت در مقام فرمانداری این ایالات قصد داشته به او تجاوز کند. بعد هم داستان جنیفر فلاورز پیش آمد، زنی که ادعا می کرد به مدت ۱۲ سال با بیل کلینتون رابطه داشته است.

در نهایت کلینتون از تمامی اتهامات تبرئه شد و همسرش، هیلاری کلینتون، در تمام این مدت کنار او ایستاد. در طی یک مصاحبه در سال ۱۹۹۲ با برنامه شصت دقیقه شبکه سی بی اس، هیلاری چنین گفت:” من اینجا نشسته ام لیکن او را دوست دارم و به او احترام می گذارم و تمامی مشکل هایی که وی در این سال ها کشیده و اتفاقاتی که در این مدت جهت ما افتاده است را ارج می نهم”.

ستاره‌هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

۲- ووید هارلسون و لار لویی

در طی یک مصاحبه صادقانه و مبسوط به هالیوود ریپورتر، وودی هارلسون، هنرپیشه مشهور آمریکایی، در مورد روابط غیراخلاقی پر سروصدای خود در سال ۲۰۰۲ سخن گفت. به گفته هارلسون داستان از این قرار بود که در یک کافه در لندن چند زن به وی نزدیک شده است و پیشنهاد می کنند که هارلسون به مهمانی آن ها بیاید. ولی هارلسون نمی دانست که این زنان با نقشه قبلی آمده و یکی از آن ها عکاس پاپاراتزی یک سرویس خبری هست. بدهید ترتیب این زن از مهمانی آن ها تصویر هایی تهیه کرده و بعدها در رسانه ها انتشار داده است که رسوایی هارلسون را در پی داشت.

در ادامه این مطلب شما را با زوج های هالیوودی آشنا خواهیم کرد که علیرغم خیانت یکی از طرفین، دیگری ترجیح داد زندگی خود را با همسرش ادامه دهد و در کنار او بماند.

وقتی که همسرش، لار لویی از این ماجرا مطلع شد، آنطور که انتظار می رفت تصویر العمل نشان نداد. به گفته هارلسون، همسرش به جای این که او را مواخذه کند به وی گفته بود که می داند انتشار چنین تصویر هایی در چنین حالتی چقدر جهت وی سخت بوده هست. هارلسون گفته که می داند همسرش از این عنوان ناراحت شده است ولی او به شیوه ای درست از همسرش معذرتخواهی کرده و آن ها هنوز رابطه خوبی با هم دارند.

۳- جیمی برگمن و دیوید بوریناز

ستاره‌هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

دیوید بوریناز بازیگری است که زیاد او را به خاطر بازی در سریال «بافی قاتل خون آشام» (Buffy the Vampire Slayer) در نقش فرشته می شناسند ولی سال ها بعد طرفدارانش او را در مقام یک نادم خائن به همسر شناختند. بوریناز از سال ۲۰۰۱ با جیمی برگمن ازدواج کرده بود ولی در سال ۲۰۱۰ مجبور شد که در مورد روابط غیراخلاقی اش عذرخواهی کند. وی در مصاحبه ای با یک نشریه چنین گفت:” من به همسرم وفادار نبوده ام. ازدواج ما به خاطر خیانت های من لکه دار شده است است.

من مسئولیت پذیر نبوده ام”. گفته می شود که وی بعد از یک ماجرای اخاذی تصمیم گرفت واقعیت ماجرا را به رسانه ها بگوید لیکن یکی از زنانی که با وی رابطه داشت از بوریناز درخواست مبلغی هنگفت به عنوان حق السکوت کرده بود و ترساندن کرده بود که در صورت پرداخت نشدن این مبلغ، عنوان را رسانه ای خواهند کرد. وی در این مصاحبه چنین گفت:” این زن از من یک درخواست شش رقمی داشت و می گفت که اگر این مبلغ را به او پرداخت نکنم نزد رسانه ها خواهد رفت. من حس کرده ام که دارو ترساندن می شوم… خشم وجود دارد، رنجش نیز هست. تنفر هم است ولی علاقه هم وجود دارد.

برای من کنار گذاشتن علاقه چیزی نیست که به نظرم درست باشد”. ولی در کمال ناباوری این زن تنها کسی نبود که بوریناز با وی رابطه داشت و او خود اعتراف کرد زمانی که همسرش باردار بوده نیز به او خیانت کرده هست. زنی که این بار بوریناز با وی رابطه داشت راشل اوشیتل بود که بعدها به خاطر رابطه اش با تایگر وودز مشهور شد. البته رندگی بوریناز به آینده وودز و همسرش دچار نشد و برگمن و بوریناز همچنان رابطه خوبی با هم دارند.

۴- دیوید لترمن و رجینا لاسکو

در سال ۲۰۰۹، دیوید لترمن تنها هفت ماه بعد از ازدواج با رجینا لاسکو که یک مدیر تولید مشهور بود، اعتراف کرد که با بعضی از اعضای تیم تولید برنامه خود رابطه داشته هست. وی در برابر تماشاگران برنامه خود عذرخواهی کرده و اعلام کرد که همسرش از این بابت بسیار رنجیده خاطر شده است و صدمه معنوی دیده هست. یکی از زنانی که لترمن با وی رابطه داشت دستیار سابقش استفانی بیرکیت بود که بعضی اوقات حضور کوتاهی در برنامه های وی داشت.

این زن قبلاً با یکی از تولید کنندگان شبکه سی بی اس به نام رابرت جو هالدرمن نیز رابطه داشت و هنگامی که که هالدرمن از رابطه او با لترمن خبردار شد تصمیم گرفت که از لترمن مبلغ ۲ میلیون دلار حق السکوت بگیرد. ولی اعتراف زنده لترمن ورق را برگردانده و این هالدرمن بود که بهای سنگینی پرداخت.

در سال ۲۰۱۱ وی در دادگاه حاضر شده است و به شش ماه زندان، چهار سال و نیم ممانعت از فعالیت کاری مرتبط با لترمن و ۱۰۰۰ ساعت خدمات اجتماعی محکوم گردید. اگر چه اعتبار لترمن کمی خدشه دار شد و ردپای بیرکیت در برنامه های او به طور کلی محو شد ولی در نهایت لترمن موفق شد که زندگی شخصی اش را نجات دهد و همسرش را راضی با ماندن کند.

۵- دیوید و ویکتوریا بکهام

دیوید و ویکتوریا بکهام در سال ۲۰۱۷ اعلام کردند که ۱۸اُمین سالگرد ازدواجشان را مراسم خوش حالی گرفته اند. ولی رابطه این دو هر لحظه باعشق و بی دردسر نبوده هست؛ به خصوص در سال ۲۰۰۴ که شایعاتی در مورد خیانت دیوید به گوش رسید. به گزارش روزنامه دیلی میل، ربکا لوس، دستیار شخصی سابق دیوید بکهام، ادعا کرد زمانی که بکهام در تیم رئال مادرید عضویت داشته با وی وارد رابطه شده است هست. ولی دیوید در مصاحبه ای با روزنامه تلگراف این ادعاها را رد کرده و چنین گفت:” من از این که ازدواج کرده ام بسیار خوشحالم، همسری فوق العاده و دو فرزند بسیار منحصر به فرد دارم.

یک نفر از بیرون هیچ تاثیری در عوض کردن این شرایط نخواهد داشت”. ویکتوریا نیز در مصاحبه با نشریه گرازیا این سخنان را تایید کرد و گفت:” من هیچگاه به شایعات در مورد تمامی جنبه های زندگی ام توجه نکرده و به آن ها پاسخ نداده ام. من و دیوید هیچ چیزی جهت ثابت کردن به هم نداریم. در ژانویه ۲۰۱۷، دیوید در مصاحبه ای با یک برنامه رادیویی راجع به زندگی شخصی اش چنین گفت:” البته که در طول سال ها انسان دچار اشتباهاتی می شود.

هر وقت که شرایط برایمان سخت شده است است با هم صحبت کرده ایم”. بسیاری از رسانه های این صحبت ها را نوعی اعتراف غیرمستقیم به خیانت دانسته اند ولی چه این شایعات درست و چه غلط باشد این دو هیچگاه از هم دور نشده و رابطه نزدیکشان را حفظ کرده اند.

۶- آزی و شارون آزبورن

آزی و شارون آزبورن رابطه بسیار جالب و متفاوتی دارند. این دو حتی قبل از این که در سال ۱۹۸۲ با هم ازدواج کنند نیز بارها به خیانت به یکدیگر اعتراف کرده اند ولی هر بار یکدیگر را بخشیده و به رابطه خود ادامه داده اند. در طی یک مصاحبه با برنامه رادیویی هاوارد استرن، شارون تایید کرد که در سال ۱۹۸۰ با رندی رودز، گیتاریست گروه بلک ساباث رابطه داشته هست. همچنین وی در مصاحبه ای با یو اس ویکلی در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که همسرش در طی این سال ها با آرایشگر شخصی اش، ماساژوری در لس آنجلس، آشپز خانوادگی، یک نوجوان روسی و یک زن ناشناس دیگر رابطه نامشروع داشته است.

وی اعلام کرد که این معتاد جنسی را از منزل بیرون انداخته است ولی جهت مدت طولانی از هم دور نمانده اند. در سال ۲۰۱۷ و در روز مادر، این دو بار دیگر به هم سوگند وفاداری خورده و ۳۵اُمین سالگرد ازدواجشان را مراسم خوش حالی گرفتند. آزی در مصاحبه ای گفته است:” من صادقانه می توانم بگویم که هیچگاه کسی غیر از همسرم را دوست نداشته ام” و شارون نیز گفته است:” بازسازی اعتماد کار مشکل بود ولی نمی توانم زندگی ام بدون آزی را تصور کنم”.

۷- آشر و گریس میگل

زندگی حرفه ای آشر ریموند، خواننده مشهور، زمانی دچار تزلزل شد که بسیاری او را به داشتن بیماری های مقاربتی متهم کردند. حتی یک بار یکی از زنانی که او را متهم کرده بود از او شکایت کرده و درخواست دریافت ۲۰ میلیون دلار خسارت از این خواننده را داشت که در نهایت این اتهامات رد شد. علی رغم تمامی این دسته گل هایی که آشر به آب داده بود بسیاری بر این باور بودند که همسرش، گریس میگل، او را ترک خواهد کرد به خصوص بعد از این که یکی از این زنان ادعا کرد که در سال ۲۰۱۷ نیز با او رابطه داشته هست. علی رغم تمام فشارهایی که بر روی او قرار داشت، ولی رسانه ها ادعا کردند که این دو اکنون رابطه محکمی داشته و میگل گفته که هیچگاه به شایعات خیانت همسرش توجهی نداشته است.

۸- لری و ارزش کینگ

لری و ارزش کینگ از سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کردند و با در نظر گرفتن این واقعیت که ارزش هفتمین همسر لری کینگ است بعضی ممکن است فکر کنند که وی در زندگی زناشویی بک حرفه ای به تمام معناست. ولی رابطه این دو همواره با جنجال ها و رسوایی هایی خیانت آمیز همراه بوده است به طوری که سخت است همه این جنجال ها را به طور کامل پوشش داد. به ادعای بعضی رسانه ها، این مجری مشهور در سال ۲۰۱۰، بعد از این که ادعا شد وی با خواهر همسرش رابطه داشته هست، درخواست طلاق داد. ولی همان سال وی درخواست طلاق را رد کرده و چنین گفت:” اتفاقات تازه زیادی جهت ما رخ می دهد…و ما به عنوان یک خانواده در کنار فرزندانمان زندگی خوش حالی داریم”.

در سال ۲۰۱۶، زندگی این دو بار دیگر دچار تلاطم شد. بر اساس گزارش بعضی منابع، لری از رابطه یک ساله همسر خود با یک مرد ناشناس درمانده شده است هست. این دو جهت مدت کوتاهی از هم جدا شدند ولی در زمانی که این مطلب نوشته می شد آن ها در کنار هم زندگی می کردند.

۹- بیانسه و جی زی

در سال ۲۰۱۴ خبر رسید که رابطه ای بین سولانژ ناولز، خواهر بیانسه، و ارزش «جی زی» کارتر هنگامی که این دو سوار آسانسور بوده اند شکل گرفته هست. دو ماه بعد آهنگی از بیانسه با عنوان «رنجش» (Resentment) منتشر شد که بر شایعه ها در مورد خیانت جی زی دامن زد. این موزیک که قبلاً در سال ۲۰۰۶ انتشار یافته بود تماماً در مورد این بود که به وسیله شخصی که دوست داشته اید به شما دروغ گفته شده است و مورد خیانت قرار گرفته اید و حتی بعضی از شعرهای موزیک عوض کردن داده شد به نحوی که بسیاری از شنوندگان به این نتیجه رسیدند که مخاطب مهم این موزیک همسر بیانسه است.

برای مثال در موزیک مهم گفته شده است بود که او و معشوقش ۶ سال در کنار هم بوده اند ولی در بازخوانی سال ۲۰۱۴، بیانسه این عدد را به ۱۲ سال عوض کردن داد که دقیقاً همان مدت همراهی او و جی زی در زندگی مشترکشان بود. هنگامی که که بیانسه در سال ۲۰۱۶ آلبوم «لیموناد» (Lemonade) منشر کرد، طرفدارانش خبر او را بسیار بلندتر و واضح تر شنیدند و در تمام این آلبوم به رابطه ای که به خاطر یک زن گیسو کمند آسیب دیده اشاره می شد. آخر جی زی در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه ای با نیویورک تایمز به حرف آمد و گفت که وی از کودکی در رابطه با زنان مسئله داشته و همین عنوان به خیانت منتهی شده است است.

۱۰- انیکو پَریش و کوین هارت

کوین هارت، کمدین مشهور هالیوودی اعتراف کرد که در طول دوران زندگی اش با همسر سابقش، توری هارت به او خیانت کرده هست. حتی در طول برنامه های استندآپ گمدی خود نیز در این مورد شوخی می کرد ولی هنگامی که که در آگوست ۲۰۱۶ با انیکو پریش ازدواج کرد بنظر می رسید که مرد متفاوتی شده است هست. سال بعد این زوج به ظاهر خوشحال انتظار تولد نخستین فرزندشان را می کشیدند. ولی به جای یک انتظار دوست داشتنی جهت تولد نخستین ثمره ازدواج، پریش با رسوایی اخلاقی و خیانت همسر خود مواجه شد. هارت در یک ویدیو زنده از همسرش و دو فرزندش از ازدواج اول خود عذرخواهی کرد.

در واقع ویدیویی از رابطه او با یک گارسن به نام مونیتا ساباگ در اینترنت انتشار یافته بود که همین عنوان باعث گردید هارت مجبور به عذرخواهی شود. پریش هیچگاه در این مورد اظهارنظر رسمی نکرد ولی حتی زمانی که بعضی تلاش کردند میلیون ها دلار از کوین هارت حق السکوت بگیرند نیز در کنار همسرش ماند. در نهایت در نوامبر ۲۰۱۷ نخستین فرزند این دو، پسری به نام کنزو کش، بدنیا آمد.

ترجمه از حسین علی پناهی/ برترین ها

واژه های کلیدی: زندگی | ازدواج | کلینتون | خیانت همسر | رابطه جنسی | دیوید بکهام | رابطه نامشروع | سالگرد ازدواج | رسوایی کلینتون | هیلاری کلینتون

ستاره‌هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

ستاره‌هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs