chaffern آلمان اروپا ماشین تویوتا

chaffern: آلمان اروپا ماشین تویوتا فرانسوی خودروسازان بازار خودرو

گت بلاگز اخبار اجتماعی پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می‌ماند ، شرایط هوا در گلستان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ادامه هوای ابری و بارش در اکثر نقاط کشور تا فردا خبر داد.

پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می‌ماند ، شرایط هوا در گلستان

شرایط هوا در گلستان/ پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می ماند

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ادامه هوای ابری و بارش در اکثر نقاط کشور تا فردا خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آینده نگری هوا گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی روز پنجشنبه، عمده فعالیت سامانه بارشی در نیمه شرقی کشور، دامنه های جنوبی البرز، نواحی مرکزی و دامنه های زاگرس خواهد بود.

پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می‌ماند ، شرایط هوا در گلستان

وی با بیان اینکه شدت بارش این روز در خراسان شمالی، رضوی و دامنه های البرز در شمال قزوین، شمال البرز، پایتخت کشور عزیزمان ایران و سمنان خواهد بود گفت: از آخرهای وقت روز پنجشنبه با ورود موج دیگری به همراه جریانات جنوبی مرطوب، در جنوب غرب کشور ابرناکی رگبار و رعد و برق و وزش باد شروع می شود و دامنه فعالیت سامانه در روز جمعه علاوه بر جنوب غرب، غرب، شمال غرب و بعدازظهر این روز در دامنه های جنوبی البرز، مرکزی، شرق کشور و سواحل دریای خزر را نیز فرا می گیرد که در بعضی نقاط بارش تگرگ و وزش باد شدید موقتی نیز دور از انتظار نیست.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه شدت بارش ها در روز جمعه در لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال خوزستان و در بعدازظهر این روز در همدان، مرکزی، قزوین، البرز و پایتخت کشور عزیزمان ایران باقی خواهد ماند.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ادامه هوای ابری و بارش در اکثر نقاط کشور تا فردا خبر داد.

وی افزود: این سامانه در روز شنبه در شرق و شمال شرق کشور فعال بوده و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در این نواحی آینده نگری می شود و در دامنه هایی البرز و جنوب شرق رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

همچنین وی در خصوص اوضاع آب و هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنجشنبه و جمعه گفت: جهت روز پنجشنبه (امروز) آسمانی نیمه ابری در بعضی ساعات زیاد کردن ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید آینده نگری شده است است و همچنین جهت روز جمعه آسمانی نیمه ابری، در بعدازظهر زیاد کردن ابر، رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید گزارش شده است و جهت روز شنبه نیز اوضاع مشابه روز جمعه خواهیم داشت.

وی همچنین در مورد اوضاع شرایط هوا استان گلستان که اتفاق معدن یورت درآن اتفاق افتاده است نیز گفت: جهت این استان در روزهای پنجشنبه و جمعه آسمانی نیمه ابری در بعضی ساعات با زیاد کردن ابر همراه با رگبار، رعدو برق و وزش باد شدید گزارش شده است است.

پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می‌ماند ، شرایط هوا در گلستان

واژه های کلیدی: ایران | پنجشنبه | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs